aaaskutry.cz


Suzuki UX 150 Sixteen

Suzuki UX 150 Sixteen

kalendář Rok výroby: 7/2010
stav Stav: Super stav
tachometr Najeto: 33102 km

37 000 Kč

Popis: Dovoz z Itálie, originál italské doklady k přihlášení vozidla do českého registru vozidel. SERVISNÍ KNÍŽKA, manuál, různé faktury ze servisů. Od skútru jsou dva klíče a dva od kufru.

Suzuki UX 150 Sixteen, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 150 ccm., plnění motoru - vstřikování. Výkon motoru dle TP je 11,2 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici. Přední pneu 70%, zadní pneu 70%. Nový motorový olej. Suzuki je motoricky v super stavu, opticky má pár oděrek. Všechny plasty sedí, nejsou volné, jsou bez prasklin. Vše funguje jak má. Původní majitel byl pečlivý a o skútr se staral. Z doplňků: držák kufru, plotna, kufr Kappa, plexištít. Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. (Pouze přihlásit, po dohodě lze přihlášení zajistit.)

Poznámka: Skútr mám skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište. Nemám pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510