aaaskutry.cz


Honda SH 125 Mode

Honda SH 125 Mode

kalendář Rok výroby: 2/2016
stav Stav: Super stav
tachometr Najeto: 18418 km

60 000 Kč

Popis: Dovoz, originál doklady k přihlášení vozidla do českého Registru vozidel. Technické průkazy a COC list. Servisní knížka a uživatelský manuál. Hotová dovozová technická kontrola, stačí zajít na Registr vozidel pro české doklady a SPZ.

Honda SH 125i Mode, motor je čtyřdobý kapalinou chlazený jednoválec 125 ccm., výkon motoru dle TP je 8,4 kW, max. rychlost 100 km/hod. Motor startuje na první škrtnutí, je v perfektní kondici, má hezký tichý chod. Přední pneu 50%, zadní pneu 50%. Skútr je po servisu: nový olej v motoru, nový olej v převodu, nová brzdová kapalina, nová svíčka. Kontrola ventilů, variátoru, brzd, vzduchového filtru. Z doplňků: držák kufru, plotna, kufr Givi. Honda je ve velmi pěkném, zachovalém stavu. Všechny plasty sedí, atd... Vše funguje jak má. K řízení skútru stačí řidičák na osobní auto, nebo skupina A1. Skútr je BEZ INVESTIC, JEN SEDNOUT A JEZDIT. (Po dohodě lze zařídit odvoz k vám domů.)

Poznámka: Skútr máme skladem v Řečanech nad Labem. Před Vaší návštěvou nejdřív prosím zavolejte, nebo napište SMS. Nemáme pevnou pracovní dobu. Po dohodě lze přijet i o víkendech a svátcích. Pro více informací volejte: 603 524 510